میلاد خاکزاد

با تجربه در طراحی و اجرای سیستم های هوشمند ساختمان طراحی سیستم های صوتی/تصویری حرفه ای سیم کشی ساختار یافته Smart Cabling طراحی سیستم های مبتنی بر فیبر نوری FTTH

هوشمندسازی

بازخورد

سخت کوش و پرتلاش در رسیدن به موفقیت…

از طریق فرم زیر میتونید نظرات و پیشنهادات و یا پیام خود را به طور مستقیم برای من ارسال کنید. در ادامه هم تعدادی از نظرات همکاران که با من در ارتباط بودن و هستن رو میتونید در این بخش مطالعه کنید:

فرم تماس


[recaptcha]

گواهی ها

سخت کار کنید و موفقیت را تضمین کنید

با توجه به علاقه ای که به تکنولوژی های جدید دارم و ارتباط این تکنولوژی با ساختمان و زندگی روزمره، برای حرفه ای شدن در کار و ارائه بهترین راهکارها در زمینه تکنولوژی های جدید صنعت ساختمان، دوره های زیادی رو در حوزه هوشمندسازی ساختمان بر پایه پروتکل Bus، پروتکل KNX و برندهای مطرح جهان نظیر Crestron و Control4 را گذرانده ام و با توجه به تعداد پروژه هایی که در طول ۷ سال در این زمینه اجرا کردم تجربه خوبی در این زمینه دارم. هوشمندسازی بیش از ۱۰۰ واحد مسکونی و اداری، ویلای هوشمند و تالار هوشمند با برندهای مختلف نظیر TIS، اشنایدر، یونگ، برکر، Control4 و Crestron سابقه کاری شخصی بنده در زمینه هوشمندسازی میباشد.

سهیل پاکنهال - هوشمندسازی
سهیل پاکنهال

کمپانی پاک تک

اصولا هیچ برندی رو در بحث هوشمندسازی در صنعت ساختمان پیشنهاد نمی کنم. برای هر پروژه و هر کارفرمایی برند مناسبی وجود دارد که متاسفانه بدلیل تعهد شرکت ها به برندها تنها یک برند پیشنهاد می شود. پیشنهاد می کنم با یک مشاور در این صنعت ارتباط داشته باشید.

علی کبریایی - هوشمندسازی
علی کبریایی

شرکت آترین

هوشمندسازی ساختمان همانند بحث BMS یک حرفه ی مشاور محور است. داشتن یک مشاور که فرای برندهای موجود در بازار بهترین راهنمایی را بسته به نیاز کارفرما ارائه دهد یک نعمت است.

آرمین مهرایین - هوشمندسازی
آرمین مهرایین

Crestron

طراحی و اجرای سیستم های هوشمند و A/V نیاز به هوش و تجربه بالا دارد. با تجربگی در حین جوانی یک امتیاز ویژه است.