میلاد خاکزاد

با تجربه در طراحی و اجرای سیستم های هوشمند ساختمان طراحی سیستم های صوتی/تصویری حرفه ای سیم کشی ساختار یافته Smart Cabling طراحی سیستم های مبتنی بر فیبر نوری FTTH

سایت جامع خانه هوشمند در تبریز

لوگوی شرکت ساختمان هوشمند آذربایجان

هوشمندسازی ساختمان در تبریز (خانه هوشمند در تبریز)

شرکت ساختمان هوشمند آذربایجان در تابستان سال ۱۳۹۳ جهت اشاعه فرهنگ خانه هوشمند در تبریز تاسیس شد. این شرکت تا کنون توانسته بیش از ۲۰ واحد مسکونی و واحد اداری را در شهرستان تبریز و ۱۵ واحد مسکونی در شهرستان ارومیه را هوشمند کند.

در سایت این شرکت شما میتوانید از محصولات خانه هوشمند در بخش های روشنایی، سیستم سرمایش/گرمایش، سیستم امنیتی، سیستم های صوتی و تصویری، آیفون تصویری و … دیدن کنید و از ویژگی های هر محصول اطلاعات بیشتری کسب کنید.

در بخش دیگر این سایت، شما می توانید از سیستم های امنیتی برند PARADOX دیدن کنید. برند کانادایی PARADOX یکی از برترین برندها در زمینه سیستم های امنیتی و دزدگیر می باشد.

سیستم های بازرسی اعم از گیت و راکت بازرسی هم از دیگر فعالیت های این شرکت می باشد. تنوع راکت ها و

لوگوی شرکت ساختمان هوشمند آذربایجان

گیت موجود در این وب سایت باعث شده شما بتوانید با توجه به نیاز خود مدل مورد نظر خود را تهیه نمایید.

دوربین های مدار بسته از جمله دیگر فعالیت های این شرکت است. مدل های مختلف و راهکارهای ارائه شده برای سیستم های نظارت تصویری را در این سایت به شکل جامع میتوانید پیدا کنید.

برگزاری کلاس های آموزشی جهت ایجاد فرهنگ سازی استفاده از سیستم های نوین ساختمان یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط شرکت ساختمان هوشمند آذربایجان می باشد. این کلاس ها به طور جامع و کامل تمامی موارد مرتبط با خانه های هوشمند از قبیل آشنایی با قطعات، نحوه طراحی، نحوه سیم کشی و نحوه برنامه نویسی را پوشش می دهد.

شما می توانید در جهت همکاری با این شرکت در همه زمینه های اشاره شده با مراجعه به بخش درخواست نمایندگی و پر کردن فرم اقدام کنید.

جهت آشنایی با این شرکت و خدمات آن می توانید به آدرس وبسایت این شرکت مراجعه کنید:

www.AzarbaijanBMS.com

فرهنگ استفاده از خانه هوشمند در تبریز در ساختمان سازی استان فقط با معرفی به همدیگر امکان پذیر است. شما می توانید از دفتر و شوروم آماده این شرکت واقع در تبریز جهت آشنایی هر چه بیشتر با خانه هوشمند و هوشمندسازی ساختمان در تبریز دیدن کنید.

برای آشنایی با مدیر شرکت هم به بخش رزومه من و برای تماس با مدیر به بخش تماس با من همین وبسایت مراجعه کنید.